"Enter"a basıp içeriğe geçin

Bilgisayardan Wifi Şifresini Öğrenme (Windows)

Bilgisayardan wifi şifresini öğrenmek için yazıda belirtilen adımları uygulayabilir ve wifi şifresini kolayca öğrenebilirsiniz.

Bilgisayarınızdan wifi’ye diğer bir deyişle internete bağlanmış olabilirsiniz. Wifi’ye bağlandığınızda sistem şifrenizi kayıt eder ve size tekrar parola sormaz. Örnek olarak pc’nizi kapatıp açtınız. Sistem otomatik olarak wifi’ye bağlanır. Haliyle belli bir süre sonra wifi şifresini unutmuş olabiliriz. Bu şifreyi belli bir nedenden dolayı öğrenmek isteyebiliriz. Örnek verecek olursak; başka bir bilgisayardan wifi’ye bağlanmak isteyebiliriz yada evinize gelen misafirin telefonundan wifi’ye bağlanmak isteyebiliriz.

Wifi şifresini öğrenmek isteyen kişiler google’a, bilgisayardan wifi şifresini öğrenme, bilgisayardan internet şifresi öğrenme, kablolu internet şifresi öğrenme, masaüstü bilgisayardan wifi şifresi öğrenme, windows 10 internet şifresi öğrenme, laptoptan wifi şifresi öğrenme gibi kelimeleri yazıp bunun çözümünü aramaktadır.
Wifi şifresini öğrenmenin kolay bir yolu var. Aşağıdaki yöntemi deneyerek wifi parolasını öğrenebilirsiniz. (Bu yöntem,; vista, windows7, windows8, windows8.1 ve windows10 sürümlerinde uygulayabilirsiniz.)

 

1.  Ağ’a sağ tıklayın ve özellikler’e tıklayın.
2. Bağlantılar’a tıklayın.
3. Kablosuz özelliklerine tıklayın.
4. Güvenlik sekmesine gelin ve ağ güvenlik anahtarı altında bulunan tick’i işaretleyin.
Karşınızda wifi şifreniz.
Yazıyı Paylaşmak İster misin?
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Tumblr
Tumblr
Share on Reddit
Reddit
    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir